18-letnia złodziejka z Zamościa kradła kosmetyki

0
2591

Dzielnicowi zatrzymali 18-latkę, która dokonała kradzieży kosmetyków w jednej z zamojskich drogerii. Zawiadomienie w tej sprawie złożył na początku września przedstawiciel sklepu. Wartość poniesionych strat oszacował na blisko 800 złotych. Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku września przedstawiciel jednej z zamojskich drogerii poinformował policjantów o kradzieży kosmetyków o wartości blisko 800 złotych, do której doszło pod koniec lipca bieżącego roku. Z jego przekazu wynikało, że fakt kradzieży został ujawniony podczas przeglądania sklepowego monitoringu w związku ze stwierdzonymi brakami inwentaryzacyjnymi. Nagranie przedstawiało nieznaną wówczas kobietę, która po wejściu na teren drogerii, ukradkiem zaczyna chować do swojej torebki wybrane artykuły, by po kilkunastu minutach bez uiszczenia należności za towar opuścić sklep.

Monitoring, na którym został zarejestrowny wizerunek kobiety okazał się bardzo pomocny w tej sprawie. Na jego podstawie dzielnicowi ustalili, że czynu tego dokonała 18-letnia mieszkanka Zamościa. Wczoraj zatrzymali nastolatkę, która nie kryła zaskoczenia całą sytuacją. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznała się do kradzieży. W jej domu policjanci ujawnili również część skradzionych kosmetyków.

18-latka została przesłuchana w charakterze podejrzanej. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

starszy aspirant Katarzyna Szewczuk

Poprzedni artykuł23 letnia Ukrainka w Audi i 25 punktów karnych (Publikujemy nagranie)
Następny artykułNa czym polega serwis pomp ciepła?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments