Zderzenie Mercedesa z Volkswagenem (zdjęcia)

0
256

27-letni kierujący Mercedesem na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą z naprzeciwka 18-letnią kierującą Volkswagenem. Doszło do dachowania Volkswagena, którego kierująca trafiła do szpitala. Zdarzenie miało miejsce dziś na trasie Przeorsk – Korhynie. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia i apelujemy o ostrożność na drodze.

Do zdarzenia drogowego doszło dziś w godzinach porannych na trasie Przeorsk – Korhynie.  Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że doszło tam do zderzenia się dwóch pojazdów z czego jeden dachował.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 27-letni mieszkaniec gm. Jarczów kierujący Mercedesem jadąc od Jarczowa w kierunku Tomaszowa Lub. na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka Volkswagena. Na skutek zderzenia się pojazdów Volkswagen dachował. Kierująca tym pojazdem 18-letnia mieszkanka gm. Tomaszów Lub. z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia, byli trzeźwi.

Wyjaśniamy przyczyny i okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę za kierownicą i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.  

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski, młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Poprzedni artykułDiecezjalne rozgrywki piłkarskie
Następny artykułNa Rynku Wielkim powstają świąteczne dekoracje. Będzie wyjątkowo!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments