Wypadek z udziałem 6 aut i potrącenie 73-latki na pasach w Łabuńkach Pierwszych (zdjęcia)

0
1164

Dzisiaj na DK-17 doszło do 2 groźnych zdarzeń drogowych, w których rannych zostały 4 osoby. W pierwszym wypadku ucierpiała 73-latka potrącona przez 51-latka na przejściu dla pieszych w m. Łabuńki Pierwsze. Drugie zdarzenie z udziałem 6 osobówek miało miejsce w m. Łopiennik Podleśny. Trzy osoby trafiły do szpitali. Apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze!

Jesienna aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego policjanci ruchu drogowego apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

Dzisiaj przed godziną 10:00 na drodze krajowej numer 17 doszło do 2 groźnych wypadków drogowych, w których 4 osoby zostały ranne.

Do pierwszego wypadku doszło w Łabuńkach Pierwszych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 51-letni kierujący pojazdem marki Renault Master, jadąc od Tomaszowa Lubelskiego w kierunku Zamościa na przejściu dla pieszych, potrącił 73-latkę. W wyniku zdarzenia starsza kobieta została przewieziona do szpitala. Kierowca pojazdu, 51-letni obywatel Rumunii w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Drugi wypadek miał miejsce w Łopienniku Podleśnym. Doszło tam do zdarzenia 6 samochodów osobowych, w których pomocy medycznej potrzebowały 3 osoby – dwóch kierowców w wieku 27 i 82-lat i jedna pasażerka w wieku 68-lat. Na miejscu interweniował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowcy przebadani alkomatem na miejscu zdarzenia – trzeźwi.

Teraz policjanci ustalają dokładne okoliczności tych wypadków drogowych. W wyniku wypadku DK-17 była zablokowana. Przed godziną 12:00 policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i rozsądku za kierownicą oraz o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

podkomisarz Kamil Karbowniczek

Poprzedni artykułZamość: Wystawa #StolenMemory. Pomóż odnaleźć rodziny ofiar obozów koncentracyjnych
Następny artykułWernisaż i 51. Zamojskie Spotkania z Fotografią a w nich 35-lecie Galerii Fotografii Ratusz! [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments