Rozstrzygnięcie konkursu “Chcę żeby było ładnie…” Laureatka oddała nagrodę [ZDJĘCIA]

0
430

22 września br. (piątek) Miasto Zamość oraz ZGL Sp. z o.o. w Zamościu podsumowało Konkurs na najładniejszy balkon, ogródek, podwórko w Zamościu pn. „Chcę, żeby było ładnie…”.

Jego głównym celem jest propagowanie dbałości o otoczenie oraz ukazanie, że piękno można tworzyć bezinteresownie, po prostu dla przyjemności i estetyki. Kwiaty i dekoracje na balkonach, w ogródkach i podwórkach nie tylko upiększają te przestrzenie, ale również cieszą oko przechodniów, sąsiadów i turystów. Pisaliśmy o tym 6 września br.

Urząd Miasta Zamość dziękuje wszystkim za zgłoszenia, zaangażowanie oraz za oddane głosy.

Pierwsza edycja pokazała, że warto doceniać ludzi, którzy robią coś dla siebie i innych.

Rozdanie nagród odbyło się w Sali Konferencyjnej siedziby ZGL Sp. z o.o. w Zamościu.


Pierwsze miejsce zdobyła Beata Raszka i zdobyła Telewizor Hitachi 32 cale o wartości 749 zł oraz kartę podarunkową do sklepu Brico o wartości 500 zł.

Jednak Beata Raszka nie cieszyła się długo nagrodą. Nie wiadomo co było tego powodem, ale zdecydowała się przekazać swoja wygraną mieszkance ulicy Żeromskiego, do której nagrodę zawieziono a obdarowana bardzo się z tego faktu ucieszyła. Pani Beacie zależało na nagrodzie specjalnej dzięki której będzie miała szansę na zagospodarowanie lub remont części wspólnej nieruchomości komunalnej, o wartości 15 000 zł. I tę nagrodę też zdobyła.


Drugie miejsce zdobyła Teresa Ruszel nagrodą była wkrętarka Einhell wraz z akumulatorem o wartości 348 zł oraz kartę podarunkową do sklepu Brico o wartości 300 zł.
Trzecie miejsce należy do Mirosławy Engiel, która zdobyła szlifierkę kątową Notool o wartości 269 zł oraz kartę podarunkową do sklepu Brico o wartości 200 zł.

Wyróżnienia otrzymali:
Justyna Gil
Roman Sawa i Eugenia Sobieraj
Agnieszka Łabur
Damian Szkałuba
Barbara i Mieczysław Morscy

Za wyróżnienia laureaci otrzymali karty podarunkowe do sklepu Brico o wartości 50 zł.

Poprzedni artykułLaureaci z Zamościa. Paralekkoatletyczne Grand Prix Polski 2023.
Następny artykułZamość: Grożąc maczetą ukradł mężczyźnie Subaru
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments