Zamość: Będą nowe miejsca pracy. Powstanie nowoczesny biurowiec [ZDJĘCIA]

0
335

Nowoczesny, duży biurowiec powstanie na rogu ulic Prymasa Stefana Wyszyńskiego i Honorowych Dawców Krwi. Cała inwestycja to rządowe partnerstwo, które ma na celu rozwój gospodarczy biedniejszych obszarów, nie zaś tylko Warszawy ale i mniejszych miejscowości. Podobne biurowce powstaną w Stalowej Woli, Chełmie i Olsztynie.

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. przekazał działkę pod budowę biurowca wartości 4,4 mln złotych” mówi prezes MZK Krzysztof Szmit.

Dalsza część przedsięwzięcia należy już do Operatora ARP Sp. z o.o., który zajmie się koordynacją budowy obiektu. Budowa biurowca zachęci wielu przedsiębiorców i duże firmy do rozwijania działalności w Zamościu, a tym samym powstaną nowe miejsca pracy, szczególnie dla dobrze wykształconych specjalistów.

Pierwsze wbicie łopaty zaplanowane jest na 27 września br. o godzinie 13:00” czytamy w komunikacie nadesłanym do redakcji NKZ. „Podczas uroczystej inauguracji przedsięwzięcia wysłuchamy przemówień: wiceprezesa Operatora ARP Sp. z o.o. Łukasza Gałczyńskiego oraz prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka”

Na najniższym poziomie kilkukondygnajcyjnego biurowca mają być usytuowane lokale handlowo- usługowe na kolejnych poziomach powstaną przestrzenie dla biur.

Poprzedni artykułHurtownia pomp ciepła Prowent
Następny artykułWeekend Seniora z Kulturą organizuje Książnica Zamojska [PROGRAM]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments