Tylu fachowców w jednym miejscu

0
571

Jakość pracy wizytówką branży

30 września (sobota) w gościnnej przestrzeni hurtowni budowlanej Artmar przy ul. Lipskiej, odbędą się II Warsztaty z Lubelską Grupą Prac Wykończeniowych.

Po udanym debiucie w Białej Podlaskiej, przyszła pora na zamojską edycję. Warsztaty będą okazją do spotkania się i wymiany doświadczeń dość licznej w naszym regionie grupy fachowców od prac wykończeniowych.

Na zaproszenie Organizatorów odpowiedziały firmy produkujące sprzęt i materiały wykorzystywane na codzień w wykończeniówce. Przedstawią one swoją ofertę, aby fachowcy mogli dokładnie zapoznać się z nowinkami rynkowymi i dostosować do rosnących wymagań klientów.

Organizatorzy warsztatów: Daniel Szust z SzustBud i Paweł Pietrynko z Instal-Remont, spodziewają się, że udział w wydarzeniu weźmie ponad 30 wykonawców z Zamościa i okolic. Jest to dla nich doskonała platforma do dzielenia się wiedzą, poznawania trendów oraz kładzenia nacisku na jakość realizowanych projektów. Dobra praca to przecież wizytówka każdej firmy, która przyciąga nowych klientów.

Firmy z Lubelskiej Grupy współdziałają, polecając się nawzajem inwestorom. Wyboru odpowiedniego wykonawcy nie warto lekceważyć, zwłaszcza kiedy chodzi o tak ważne i kosztowne inwestycje jak remonty wnętrz. Jakość pracy jednego fachowca wpływa nie tylko na opinię tegoż konkretnego, ale na efekty pracy kolejnej ekipy i koszty ponoszone przez inwestora. To od rzetelności i kompetencji zawodowych „pana od płytek”, czy „ekipy od malowania” zależy opinia całej branży wykończeniowej. Po to właśnie są takie spotkania jak II Warsztaty z Lubelską Grupą Prac Wykończeniowych, żeby eliminować wzajemnie niedoskonałości, unikać często kosztownych poprawek i dbać o renomę lokalnych firm z branży wykończeniowej.

Podczas warsztatów odbędą się pokazy sprzętu, szkolenia oraz konkursy z nagrodami. Organizatorzy zaprosili do udziału uczniów z zamojskiej „Budowlanki”, uczących się w klasach o profilu związanym z wykańczaniem wnętrz. Doświadczeni wykonawcy mają nadzieję, że taka współpraca przyczyni się do zarażenia młodzieży pasją do branży oraz przygotuje ich do profesjonalnego i dokładnego podejścia do przyszłej pracy.

Przyszli inwestorzy, którzy szukają sprawdzonych wykonawców, mają świetną okazję, by porozmawiać i poznać ofertę nie jednej, a nawet kilku firm. Wystarczy 30 września odwiedzić II Warsztaty z Lubelską Grupą Prac Wykończeniowych przy ul. Lipskiej 63B, w godzinach 9.00 – 15.00.

375760862 3763913430562058 3695332123013604702 n Tylu fachowców w jednym miejscu

Poprzedni artykułWypiła jedno piwo i miała 2 promile alkoholu we krwi
Następny artykułTomaszowski szpital z rządowym finansowaniem na modernizację Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments