Mieszkaniec Zamościa utonął w stawie Echo w Zwierzyńcu

0
667

72-letni mieszkaniec Zamościa utonął w stawie Echo w Zwierzyńcu. Pod nadzorem prokuratora wyjaśniamy dokładne okoliczności zdarzenia.

Wczoraj około godziny 13:45 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informację, że w Zwierzyńcu ze stawu Echo wydobyto ciało mężczyzny.

Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna to 72-letni mieszkaniec Zamościa. Osoby postronne widziały go, jak samotnie spacerował po plaży, widziały również jak kąpał się w zbiorniku. Po kilkudziesięciu minutach jedna z wypoczywających tam osób zauważyła unoszące się na wodzie ciało. Zaalarmowała inne osoby, które wydobyły mężczyznę na brzeg i natychmiast przystąpiły do reanimacji. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

Policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora wykonała czynności procesowe. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone i przekazane do zakładu patomorfologii celem wykonania badań sekcyjnych. W sprawie wszczęte zostało postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Źródło: KMP Zamość,  aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

361 226890 Mieszkaniec Zamościa utonął w stawie Echo w Zwierzyńcu

Poprzedni artykułPrzypomnienie o głosowaniu na Budżet Obywatelski Miasta Zamość na 2024 rok. UDOSTĘPNIJ!
Następny artykułObiad po ukraińsku — wypróbuj przepisy wschodniej kuchni
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments