Po zderzeniu dwóch obywateli Ukrainy 6 osób w szpitalu

0
339

6 osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala na skutek wypadku do którego doszło dzisiejszej nocy w Bełżcu. 29-letni kierujący busem, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn uderzył w naczepę oczekującej w kolejce do przejścia granicznego ciężarówki. Kierujący busem był trzeźwy, został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wyjaśnimy przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed północą. Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Bełżcu na DK 17 doszło do wypadku z udziałem busa i ciężarówki.  

Wstępne ustalenia wskazują, że 29-letni ob. Ukrainy kierujący Volkswagenem typu busem, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn uderzył w tył naczepy stojącego na poboczu TIR-a. Busem podróżowało 9 osób, z czego 6 (w tym dwoje dzieci) z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. 33-letni ob. Ukrainy, który przyjechał ciężarówką m-ki Renault i oczekiwał w kolejce do przejścia granicznego w Hrebennem, był trzeźwy i nie odniósł obrażeń. Mundurowi sprawdzili również stan trzeźwości kierującego busem, także był trzeźwy. Został zatrzymany i przebywa w policyjnym areszcie. Wyjaśniamy przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski, młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

 

Poprzedni artykułCzarny weekend! 3 wypadki ze skutkiem śmiertelnym
Następny artykułZa nami Dożynki Wojewódzkie 2023 (dużo zdjęc)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments