Zderzenie skutera z dostawczym Mercedesem

0
228

65 – latek chciał skręcić w drogę polną, jednak nie zasygnalizował manewru i nie upewnił się, czy jest wyprzedzany. Zderzył się z dostawczym Mercedesem. Kierujący jednośladem z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Ustalamy szczegóły wypadku i po raz kolejny apelujemy o bezpieczną jazdę.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 15:00 w Biszczy. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 65 – latek jadąc skuterem na trasie Biszcza – Potok Górny chciał skręcić lewo w polną drogę. Mężczyzna jednak nie zasygnalizował tego zamiaru jak i nie upewnił się, czy jest wyprzedzany. W wyniku czego zderzył się z dostawczym Mercedesem kierowanym przez 41 – latka z gminy Biłgoraj. Kierujący jednośladem z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Obecnie ustalamy szczegóły wypadku i po raz kolejny apelujemy o bezpieczną i ostrożną jazdę. Pamiętajmy, że kierującego jednośladem nie chroni karoseria samochodu, w przypadku zderzenia z innym podjazdem jest on narażony na poważne, a nawet śmiertelne obrażenia.

Źródło: KMP Bilgoraj, aspirant Joanna Klimek

344 226637 Zderzenie skutera z dostawczym Mercedesem 344 226636 Zderzenie skutera z dostawczym Mercedesem

Poprzedni artykułNauczyciele odbiorą awanse
Następny artykułO wysokości swoich diet i przeprowadzce I LO będą dyskutować radni na poniedziałkowej Sesji Rady Miasta
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments