Tragedia w Rudnie. Przejechał po leżącym 61-letnim rowerzyście

0
140

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj w godzinach wieczornych w Rudnie. 61-latek, najprawdopodobniej leżał na jezdni z rowerem i został potrącony przez kierującego samochodem osobowym marki Toyota. 21-letni kierowca osobówki był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 21:30 w Rudnie (gmina Michów). Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 21-letni kierujący toyotą, na nieoświetlonym odcinku drogi, najechał na leżącego najprawdopodobniej na jezdni, 61-letniego mężczyznę z rowerem. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia ratunkowego stwierdziła zgon mężczyzny. Ciało 61-latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo- śledcza. Policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że 21-latek był trzeźwy. Pobrana została od niego krew do dalszych badań.

Lubartowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP Lubartów,, sierżant sztabowy Jagoda Stanicka

349 226654 Tragedia w Rudnie. Przejechał po leżącym 61-letnim rowerzyście

Poprzedni artykułO wysokości swoich diet i przeprowadzce I LO będą dyskutować radni na poniedziałkowej Sesji Rady Miasta
Następny artykułBardzo lubi ketchup postanowił więc ukraść pomidory z pola
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments