Śmiertelny wypadek (zdjęcia)

0
1174

Wczoraj w miejscowości Udrycze-Wola 30-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość został potrącony przez kierującego audi. Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. 18-latek kierujący audi był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Około godziny 22.00 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej numer 843 w miejscowości Udrycze-Wola. Policjanci skierowani w rejon wskazany przez zgłaszającego potwierdzili, że doszło tam do potrącenia 30-letniego mieszkańca gminy Stary Zamość przez pojazd marki Audi. Miejsce, w którym doszło do wypadku było nieoświetlone. Jest to teren niezabudowany, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 60 kilometrów na godzinę. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że 30-letni mężczyzna wtargną na jezdnię przed jadący pojazd, z lewej strony. Niestety w następstwie doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Za kierownicą samochodu audi siedział 18-latek z gminy Skierbieszów. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez mundurowych wykazało, że był trzeźwy.

Do późnych godzin na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. W tym czasie droga wojewódzka numer 843 była zablokowana. Kierowcy, którzy przejeżdżali przez miejscowość Udrycze-Wola musieli się liczyć z utrudnieniami i korzystać ze zorganizowanych objazdów. W tej sprawie policjanci nadal wykonują czynności, których celem jest dokładne ustalenie okoliczności i przebiegu tego tragicznego w skutkach wypadku.

Źródło: KMP Zamość: aspirant sztabowy Katarzyna Szewczuk

Poprzedni artykułRoztoczańskie Muzeum PRL w Zamościu zaprasza na 2. Zlot Pojazdów Zabytkowych! (PROGRAM)
Następny artykułRomantyczna pułapka: Jak amerykańska “żołnierka” skradła serce i 14 tysięcy złotych!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments