Ewelina Flinta, Voice Band i Namysłowiacy na Rynku Wielkim w Zamościu [WSTĘP WOLNY]

0
1944

Voice Band to jedyny w Polsce zespół nawiązujący do międzywojennej tradycji rewelersów. Koncerty tej grupy, to wzruszająca podróż w czasie do lat 20. i 30. minionego stulecia, pełna szlagierów z polskich rewii, kabaretów i nie tylko! Z Voice Band gościnnie wystąpi wyjątkowa artystka: czysta charyzma, muzykalność i głos, jaki zdarza się raz na kilkadziesiąt lat! Po prostu: Ewelina Flinta! A towarzyszyć im będzie Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.

Ten wyjątkowy koncert zatytułowany „W siódmym niebie” uświetni galę finałową 11. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”. Przed koncertem poznamy zwycięzców konkursu festiwalowego. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 19 sierpnia 2023 na Rynku Wielkim w Zamościu. Początek gali o godz. 20:00. Wstęp wolny.

Szczegółowe informacje, program: www.zamoscfilmfestival.pl

 

Organizatorami 11. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią” są: Centrum Kultury Filmowej “Stylowy” w Zamościu, Miasto Zamość, Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków: CKF „Stylowy” w Zamościu, Miasta Zamość, TVP Historia, Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie „Lubelskie. Smakuj Życie!”

Źródło: UM Zamość

Zdjęcie poglądowe

 

7503b Ewelina Flinta, Voice Band i Namysłowiacy na Rynku Wielkim w Zamościu [WSTĘP WOLNY]

Poprzedni artykułBezpłatny spacer po Zamościu z przewodnikiem [ZAPROSZENIE]
Następny artykułZderzenie dwóch ciężarówek i osobówki (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments