Kolejne potrącenie rowerzystki. Tym razem 76-letniej kobiety

0
208

76-letnia kobieta, która poruszała się na rowerze, została przetransportowana do szpitala po tym, jak została potrącona przez kierującego samochodem marki Opel. Według ustaleń policji, kierowca samochodu miał niesprawne hamulce i był również poszukiwany przez biłgorajską prokuraturę.

Zgłoszenie o zdarzeniu dotyczącym potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem wpłynęło do dyżurnego wczoraj około godziny 12:00. Incydent miał miejsce na ulicy 3 Maja w Biłgoraju. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, podjęli działania w celu zabezpieczenia śladów oraz wykonania wstępnych ustaleń dotyczących przebiegu zdarzenia. Według wstępnych informacji, 20-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Opel, cofając, wjechał na chodnik i potrącił jadącą po nim 76-letnią rowerzystkę. Ranną kobietę przewieziono do szpitala. Zarówno kierowca samochodu, jak i poszkodowana rowerzystka byli trzeźwi.

Badając okoliczności tego zdarzenia, policjanci ustalili, że młody kierowca poruszał się pojazdem z uszkodzonym układem hamulcowym, co skutkowało zatrzymaniem przez nich dowodu rejestracyjnego samochodu. Dodatkowo wyszło na jaw, że wobec tego mężczyzny wystosowano wniosek o ponowne sprawdzenie kwalifikacji na prawo jazdy. Co więcej, okazało się, że kierowca był poszukiwany przez biłgorajską prokuraturę w celu ustalenia jego miejsca pobytu.

Aktualnie policja prowadzi szczegółowe dochodzenie w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności oraz przyczyn tego zdarzenia.

Źródło: KMP Biłgoraj,, aspirant Joanna Klimek

344 226150 Kolejne potrącenie rowerzystki. Tym razem 76-letniej kobiety

Poprzedni artykułPodsumowanie 9. edycji Festiwalu Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie
Następny artykułZapraszamy na Święto Wojska Polskiego – “Silna Biało-Czerwona”. Publikujemy program.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments