Na zamojskim Rynku zagra Agnieszka Chylińska. Udostępnij i zaproś do Zamościa

1
3668

Już w nadchodzącą sobotę, tj. 12 sierpnia, miłośnicy muzyki i nie tylko będą mieli okazję cieszyć się niezapomnianym koncertem Agnieszki Chylińskiej na malowniczym Rynku Wielkim w Zamościu. Wieczór rozpocznie się o godzinie 20:00, kiedy to na scenie pojawi się utalentowana artystka, gotowa porwać publiczność swoim niepowtarzalnym głosem i energetycznym występem.

To jednak nie wszystko, co organizatorzy przygotowali dla uczestników tego wyjątkowego wieczoru. Już o 19:15 przed głównym koncertem na scenie zaprezentuje się również Zuza Jabłońska, która swoim występem przygotuje publiczność na dźwiękowe doznania oferowane przez Agnieszkę Chylińską.

Całe to niezwykłe wydarzenie wpisuje się w kontekst Zamojskich Winograń, inicjatywy zorganizowanej przez Fundację Winiarnie Zamojskie. Festiwal ten to jedno z największych wydarzeń skupiających się na promocji polskich win oraz lokalnych produktów regionalnych. To znacznie więcej niż tylko degustacja trunków – to okazja do odkrywania naturalnych i autentycznych smaków, które reprezentują bogactwo kulinarnych tradycji danego regionu.

Nie zabraknie także unikalnych atrakcji, które urozmaicą wieczór wszystkim uczestnikom. To doskonała okazja, aby spędzić czas w wyjątkowej atmosferze, ciesząc się zarówno doskonałą muzyką, jak i wybornymi smakami.

Nie przegap tego niezwykłego wieczoru, pełnego emocji, muzyki i autentycznych smaków. Zapraszamy serdecznie już teraz!


Źródło i grafika: Centrum Informacji Turystycznej w Zamościu

 

zrzut ekranu 2023 08 7 o 130259 Na zamojskim Rynku zagra Agnieszka Chylińska. Udostępnij i zaproś do Zamościa

Poprzedni artykułZniszczenia po burzowej niedzieli. Publikujemy zdjęcia
Następny artykuł2 groźne potrącenia rowerzystów w Zamościu (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz

Lokalne produkty, które produkuje się w Warszawie