Ulicami Zamościa pędził z prędkością 133km/h. Dlaczego? Bo lubi zap.?

0
288

23-latek kierując Toyotą przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 83 km/h. Mieszkaniec Kielc stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych.

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy wykorzystaniu motocykli patrolowali miejscowość Łabuńki Pierwsze. W pewnej chwili zauważyli poruszającego się bardzo szybko kierującego Toyotą. Okazało się, że kierowca osobówki w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 133 km/h.

Po zatrzymaniu do kontroli drogowej okazało się, że za kierownicą Toyoty siedział 23-letni mieszkaniec Kielc. Za ignorowanie przepisów mówiących o ograniczeniach prędkości mundurowi ukarali go mandatem w kwocie 2500 złotych i 15 punktami karnymi. Ponadto zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Musimy pamiętać, że jazda z dużą prędkością, zwłaszcza w obszarze zabudowanym, stanowi zagrożenie zarówno dla osób podróżujących pędzącym autem, jak również dla innych uczestników ruchu drogowego. Prędkość to przecież kluczowy czynnik wpływający na ryzyko zaistnienia wypadku drogowego. Zwolnijmy i podróżujmy bezpieczniej.

Źródło: KMP Zamość: aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

361 225928 Ulicami Zamościa pędził z prędkością 133km/h. Dlaczego? Bo lubi zap.?

Poprzedni artykułPatrole konne strzegą granicy z Białorusią
Następny artykułZamość: podpalił Audi warte 220 000 zł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments