Dachowanie Fiata.

0
263

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj na trasie Pasieki – Łosiniec. 44-letnia kierująca Fiatem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na pobocze i dachowała w przydrożnym rowie. Na szczęście kobieta nie doznała obrażeń, podróżowała bez pasażerów. Apelujemy o ostrożność za kierownicą i jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.

Wczoraj przed godziną 11:00 na trasie Pasieki – Łosiniec doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Zgłoszenie dotyczyło dachującego samochodu osobowego marki Fiat.

Ustalenia policjantek wskazywały, że 44-letnia mieszkanka gminy Susiec jadąca Fiatem, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad kierownicą i dachowała w przydrożnym rowie. Na szczęście kobieta nie odniosła obrażeń. Badanie trzeźwości kierującej wykazało, że była trzeźwa.  Mundurowi zatrzymali kierującej dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na uszkodzenia.

Apelujemy o rozwagę i ostrożność podczas jazdy oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zwracajmy uwagę na ograniczenia prędkości i stosujmy się do nich.

359 225852 Dachowanie Fiata.Źródło: KMP Tomaszów Lubelski, młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

 

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili. Pożar na Łukasińskiego, są poszkodowani.
Następny artykułPożar na zamojskiej starówce. Podajemy szczegóły i publikujemy zdjęcia
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments