Nie żyje 54-latek uderzony przez spadający konar

0
611

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj w miejscowości Potoki. Podczas pracy związanej z wycinką drzew w kompleksie leśnym, 54-latek został uderzony przez spadający konar. Pomimo podjętych czynności ratowniczych, na skutek poniesionych obrażeń, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj przed południem dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Potoki (gmina Lubycza Królewska), na terenie kompleksu leśnego miał miejsce wypadek przy pracy.  

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 54-letni mieszkaniec gminy Narol, zajmował się zawodowo wycinką drzew na stanowisku pilarza. Podczas wykonywania wczorajszej wycinki drzew, został uderzony w głowę przez spadający konar, najprawdopodobniej z drzewa obok tego które ścinał. Pomimo podjętych czynności ratunkowych, życia mężczyzny nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń 54-latek poniósł śmierć na miejscu.

Prowadzone w tej sprawie śledztwo wykaże szczegółowe przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelsk, młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

359 225151 Nie żyje 54-latek uderzony przez spadający konar

Poprzedni artykuł5 mln dla szpitala “papieskiego” na m.in. przebudowę stacji dializ oraz więcej łóżek dla dzieci
Następny artykułUzdrowisko Krasnobród jednym z najpiękniejszych w Polsce. Milion złotych na wyposażenie hotelu i gabinetów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments