Smutna wiadomość, nie żyje 64-latek z gminy Radecznica

0
2780

64-latek został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Powstałe urazy doprowadziły do śmierci mężczyzny. Do zdarzenia doszło w kompleksie leśnym w gminie Radecznica. Pod nadzorem prokuratora ustalamy okoliczności i szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Wczoraj dyżurny zamojskiej Policji został powiadomiony o tragicznym zdarzeniu. Mieszkanka jednej z miejscowości w gminie Radecznica w kompleksie leśnym miejscowości Gorajec Zastawie odnalazła przygniecionego przez ciągnik mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Do ciągnika doczepiony był wóz, na którym było drewno.

Skierowani tam policjanci ustalili, że mężczyzna to 64-letni mieszkaniec gminy Radecznica.  Przybyły lekarz stwierdził jego zgon. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 64-latek w godzinach porannych ciągnikiem rolniczym pojechał do lasu po drewno. Do tragicznego zdarzenia doszło prawdopodobnie podczas zjazdu ze stromego wzniesienia. Ciągnik przewrócił się przygniatając mężczyznę.

Policjanci na miejscu zdarzenia pod nadzorem wykonali czynności procesowe. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli na ustalenie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KMP Zamość: aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

 

Poprzedni artykułŚwięto Policji w Zamościu [ZDJĘCIA]
Następny artykułNie dostosowała prędkości do swoich umiejętności
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments