Anna Jantar, Czerwone Gitary, Zbigniew Wodecki… Polskie przeboje podczas Koncertu Promenadowego

0
2117

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na Koncert Promenadowy, który odbędzie się 9 lipca br. na Rynku Wielkim w Zamościu.

Koncert Promenadowy to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które przenosi słuchaczy w pełną energii i radości podróż przez polską muzykę i jej niezwykłe przeboje. To także wyjątkowa okazja, aby celebrować bogactwo i różnorodność polskiego dziedzictwa muzycznego oraz wspólnie cieszyć się znanymi i uwielbianymi utworami.

Podczas tegorocznej edycji, na scenie pojawią się znani soliści: Sylwia Przetak, Małgorzata Nakonieczna, Jarek Oberbek oraz Kamil Zięba, którzy wykonają największe polskie przeboje lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych oraz osiemdziesiątych w zupełnie innej odsłonie niż dotychczas, a to wszystko w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod kierownictwem maestro – Tadeusza Wicherka.
Bogata instrumentacja, zaskakująca harmonia oraz niezwykła lekkość zawarta w aranżacjach dają słuchaczowi możliwość poznania na nowo doskonale znanych mu piosenek wykonywanych przez artystów takich jak: Zespół Partita, Skaldowie, Zbigniew Wodecki, Andrzej Zaucha, Bogusław Mec, Danuta Rinn, Natasza Zylska, Andrzej Czyżewski, Halina Kunicka, Anna Jantar, Czerwone Gitary.

Więcej informacji: https://namyslowiacy.pl/wydarzenia/koncert-promenadowy/

 

Źródło: UM Zamość

7446b Anna Jantar, Czerwone Gitary, Zbigniew Wodecki... Polskie przeboje podczas Koncertu Promenadowego

Poprzedni artykułZagrają i zaśpiewają na ludową nutę. XXIV Zamojskie Dni Folkloru
Następny artykułOddział Hematologiczny zamojskiego “starego” szpitala najlepszy w województwie lubelskim
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments