Kalinowice: Tragedia na drodze.

0
5548

W Kalinowicach kierujący Renault nagle zjechał na przeciwny pas ruchu. Jadąca z naprzeciwka kierująca Fiatem nie zdążyła zareagować. Doszło do zderzenia samochodów. Do szpitala z ciężkimi obrażeniami trafił 24-letni kierowca Renault oraz 52-latka, która kierowała Fiatem. Renault podróżowała również 20-latka, jej życia pomimo podjętej reanimacji nie dało się uratować, poniosła śmierć na miejscu wypadku. Ustalamy przyczyny i okoliczności wypadku.

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy miał miejsce wczoraj około godziny 22:15 na drodze powiatowej w Kalinowicach. Ze wstępnych naszych ustaleń wynika, że kierująca Fiatem jechała od Zamościa w kierunku Pniówka. Po wyjechaniu z łuku drogi, na początku prostego odcinka jezdni zobaczyła Renault, którego kierujący zjechał na jej pas ruchu. Kobieta nie zdążyła zareagować. Doszło do zderzenia samochodów.

Załogi karetek pogotowia oraz straży pożarnej uwolniły uczestników wypadku z pojazdów. Do szpitala nieprzytomny w stanie ciężkim został przewieziony kierowca Renault – 24-latek z gminy Komarów – Osada. Z obrażeniami ciała do szpitala trafiła też kierująca Fiatem – 52-letnia mieszkanka gminy Zamość. Renault podróżowała również 20-letnia mieszkanka gminy Komarów – Osada, jej życia pomimo podjętej reanimacji nie udało się uratować, poniosła śmierć na miejscu wypadku.

Kierująca fiatem jechała sama, badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa. Od kierującego Renault pobrano krew, badanie wykaże stan jego trzeźwości czasie zdarzenia.

Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali policjanci dochodzeniowo – śledczy, pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe. Na miejscu obecny był także biegły z zakresu badań wypadków drogowych. Ciało 20-latki zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Prowadzone postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności oraz szczegółowy przebieg wypadku.

Źródło: KMP Zamość, aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

 

361 223299 Kalinowice: Tragedia na drodze. 361 223301 Kalinowice: Tragedia na drodze.

Poprzedni artykułPowiat zamojski: Jubileusze OSP
Następny artykułAkademia Zamojska w czołówce rankingu Perspektyw
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments