Zamojscy uczniowie mistrzami Polski!

0
135

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu mogą cieszyć się zasłużonym sukcesem! Drużyna piłki ręcznej z zamojskiej „ósemki” zdobyła pierwsze miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w Dźwirzynie. Prezydent Miasta Zamość, Andrzej Wnuk, osobiście pogratulował uczniom i wyraził swoje uznanie za ich osiągnięcie.

Zespół, składający się z utalentowanych sportowców, zaprezentował doskonałe umiejętności i determinację podczas turnieju. Uczniowie, którzy przyczynili się do zdobycia złotego medalu, to Kacper Kostrubiec, Michał Gawliczek, Wiktor Bielecki, Dawid Szewc, Paweł Łyś, Wojtek Smyl, Mateusz Bielecki, Szymon Ciurysek, Jakub Poździk, Antoni Lewicki, Jakub Micek oraz Krzysztof Krasnopolski. Ich zaangażowanie i wysiłek przyniosły im nie tylko indywidualne sukcesy, ale przede wszystkim zwycięstwo jako zespół.

Drużyną zajmowali się doświadczeni opiekunowie: trener Damian Morawski oraz kierownik drużyny Adam Gaca. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8, Artur Plewa, również wyraził swoje zadowolenie z osiągnięcia uczniów i podkreślił ich zaangażowanie w rozwijanie umiejętności sportowych.

Sukces tej drużyny piłki ręcznej jest powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej. Uczniowie udowodnili, że ciężka praca, poświęcenie i determinacja przynoszą efekty. Ich osiągnięcie stanowi inspirację dla innych młodych sportowców oraz dowód na to, że zamojska młodzież ma duży potencjał w dziedzinie sportu.

W imieniu Miasta Zamość, prezydent Andrzej Wnuk złożył serdeczne gratulacje drużynie piłki ręcznej Szkoły Podstawowej nr 8 im. Orląt Lwowskich. Życzył im dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do swoich sportowych celów.

7432b Zamojscy uczniowie mistrzami Polski!

Poprzedni artykułPrzed nami LXII Sesja Rady Miasta Zamość, o czym będą debatować radni? [PROGRAM]
Następny artykułUSG ciąży – trwają zapisy na bezpłatne badanie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments