Odbędą się uroczystości Jubileuszu 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej [ZAPROSZENIE]

0
1039

Druhowie z OSP w Mokrem będą świętowali jubileusz 100-lecia działalności. Uroczystości odbędą się w ramach Sołeckich Spotkań z Tradycją w niedzielę 25 czerwca na placu za remiza strażacką w Mokrem.

Święto strażackie rozpocznie się o godz. 12.30 od przemarszu strażaków służących w jednostce OSP w Mokrem i wciągnięcia flagi państwowej na maszt. W programie uroczystości plenerowa msza święta (godz. 13.00) oraz wręczenie odznaczeń strażakom ochotnikom.

Część oficjalną jubileuszu uświetnią występy artystyczne zespołów z miejscowości Gminy Zamość. Wystąpi zespół Ale Cantare z Płoskiego, Członkinie KGW z Mokrego, męski zespół Chyżanie z Chyżej, a na zakończenie planowana jest potańcówka pod gwiazdami z udziałem DJ Tony’ego, która rozpocznie się o godzinie 17.30.

Dodatkowo, wśród atrakcji towarzyszących, przygotowano darmowe dmuchane zamki, strefę animacji dla dzieci, watę cukrową, popcorn oraz strefę gastronomii.

Organizatorami jubileuszu 100-lecia OSP w Mokrem są: Samorząd Gminy Zamość, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zamościu, Ochotnicza Straż Pożarna w Mokrem, Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Mokre oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Mokrem.

25.06.2023 r. (niedziela)
Plac za remizą strażacką w Mokrem
W godzinach 12:00 – 20:30

W programie:

  • 12:30 Uroczysty przemarsz oddziału jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Mokrem i wciągnięcie flagi państwowej na maszt
  • 13:00 Plenerowa Msza Święta
  • 14:00 Uhonorowanie strażaków ochotników
  • 15:30 Koncert zespołu wokalnego Ale Cantare z Płoskiego
  • 16:00 Koncert Członkiń KGW Mokre
  • 16:45 Koncert męskiego zespołu Chyżanie z Chyżej
  • 17:30 Dj. Tony i potancówka pod gwiazdami

Atrakcje towarzyszące:

  • 15:30-18:30 darmowe dmuchane zamki
  • 15:30-18:30 strefa animacji dziecięcej
  • 15:30-20:00 lody, wata, popcorn, gastronomia

Organizatorzy: Samorząd Gminy Zamość, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zamościu, Ochotnicza Straż Pożarna w Mokrem, Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Mokre, Koło Gospodyń Wiejskich w Mokrem Udział w wydarzeniu odbywa się na własną odpowiedzialność uczestników.

Organizatorzy nie ubezpieczają uczestników od NNW. Odpowiedzialność za bezpieczeństwo osób niepełnoletnich podczas wydarzenia ponoszą rodzice i opiekunowie prawni.

Źródło: Gmina Zamość

jubileusz osp mokre 2023 1 scaled 2 Odbędą się uroczystości Jubileuszu 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej [ZAPROSZENIE]

Poprzedni artykułSzybkie przekąski z grilla – 8 pysznych propozycji
Następny artykuł„Alfabet Owika” – grafika i rzeźba w Galerii profesora Mariana Koniecznego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments