Sprawca wypadku miał 2,5 promila alkoholu we krwi.

0
780

Do wypadku drogowego doszło w sobotę około godziny 16:30 w Komarówce Podlaskiej na ulicy Lubelskiej. Z ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem marki Renault Trafic, 30-leni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu dla 26-latka, kierującego motocyklem marki Kawasaki. Motocyklem kierował mieszkaniec powiatu parczewskiego, który z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący motocyklem był trzeźwy, natomiast w organizmie 30-latka urządzenie wskazało niemal 2,5 promila alkoholu.

Apelujemy do kierowców o trzeźwość na drodze! Zgodnie z prawem ten, kto ignoruje nakaz trzeźwości naraża się nie tylko na odpowiedzialność karną, konsekwencje jego nieodpowiedzialności mogą być znacznie poważniejsze. Ktoś na drodze może stracić zdrowie, a nawet życie.

KMP Radzyń Podlaski: podkomisarz Piotr Mucha

356 221967 Sprawca wypadku miał 2,5 promila alkoholu we krwi. 356 221966 Sprawca wypadku miał 2,5 promila alkoholu we krwi.

 

Poprzedni artykułKolejny prezent od zamojskich offroadowców
Następny artykułKoncert papieski na Rynku Wielkim – UDOSTĘPNIJ i zaproś do Zamościa
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments