Kolejny prezent od zamojskich offroadowców

0
374

20 tys. zł – tyle wyniosła darowizna, jaką Stowarzyszenie Zamość 4×4 przekazało Zamojskiemu Szpitalowi Niepublicznemu. Pieniądze poszły na zakup napędu ortopedycznego (wiertarki) do tzw. dużych kości. 

Offroadowcy z Zamość 4×4 od lat wspierają zamojski „stary” szpital przy ul. Peowiaków. Symboliczny czek na 20 tys. zł, który w piątek, 2 czerwca prezes Stowarzyszenia Sebastian Grela i wiceprezes Arkadiusz Zbyryt przekazali na ręce ordynatora Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szczepana Krupy, prezydenta miasta Andrzeja Wnuka i prezesa szpitala Damiana Miechowicza, to już czwarty taki prezent z kolei.

Jak zaznacza Damian Miechowicz: „Wcześniej, dzięki darowiznom od członków Stowarzyszenia placówka wzbogaciła się m.in. o elektryczne łózko dla pacjentów i dwa napędy ortopedyczne wraz z osprzętem, czyli wiertarką, piłą do kości itp.”

Stowarzyszenie Zamość 4×4 działa od ośmiu lat. Skupia pasjonatów samochodów terenowych z miasta i okolic. Poza swoją podstawową działalnością, czyli różnego rodzaju wyprawami i rajdami, promuje bezpieczeństwo w ruchu drogowym, a także organizuje akcje charytatywne, w tym Ogólnopolską Terenową Integrację dla Choinki. Przekazana kwota pochodzi z ostatniej edycji tej właśnie imprezy. Odbyła się w grudniu 2022r. i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony sponsorów, właścicieli pojazdów terenowych oraz publiczności.

– To właśnie dzięki hojności naszej wielkiej offroadowej rodziny, która już nie raz udowodniła, że ma wielkie serce, mogliśmy po raz kolejny wesprzeć pacjentów zamojskiego szpitala – podkreśla wiceprezes Stowarzyszenia Zamość 4×4 Arkadiusz Zbyryt.

img 8352 Kolejny prezent od zamojskich offroadowców

Poprzedni artykułPolicja Zamość: 56-latka weszła na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego Volkswagena
Następny artykułSprawca wypadku miał 2,5 promila alkoholu we krwi.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments