Akademia Zamojska zaprasza na Dzień Bezpieczeństwa Narodowego 2023

0
190

28 maja br. na płycie Rynku Wielkiego w Zamościu odbędzie się Dzień Bezpieczeństwa Narodowego, którego organizatorem jest Akademia Zamojska. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk.

Podczas wydarzenia swoje wyposażenie i sprzęt zaprezentują Służba Więzienna, Straż Graniczna, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu, Służba Celno-Skarbowej, Komenda Miejska Policji w Zamościu, 3 Zamojski batalion zmechanizowany, 2. Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy i 18. Pułk Przeciwlotniczy, 25 Zamojski batalion lekkiej piechoty. W czasie imprezy, w punkcie informacyjnym Wojskowego Centrum Rekrutacji, będzie można zasięgnąć informacji dotyczących naborów do służby wojskowej Chętni będą mogli wsiąść do pojazdów, czy też zobaczyć jak wygląda praca funkcjonariuszy z psami służbowymi.

W trakcie wydarzenia będzie można również zapoznać się z ofertą studiów w Akademii Zamojskiej, która prowadzi studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie oraz podyplomowe. Wśród kierunków proponowanych przez Uczelnię jest m.in. bezpieczeństwo narodowe. Stoiska informacyjne oraz pokaz wyposażenia zaprezentują również szkoły z regionu prowadzące klasy mundurowe.

Dzień Bezpieczeństwa Narodowego adresowany jest do każdego, bez względu na wiek. Wydarzenie odbywać się będzie w godzinach 13.30-17.

Źródło: Akademia Zamojska

dzien 5m Akademia Zamojska zaprasza na Dzień Bezpieczeństwa Narodowego 2023

Poprzedni artykułZbliża się 14. Przegląd Nowego Kina Francuskiego w CKF “Stylowy” (program)
Następny artykułZamość: Poszukiwani ławnicy do sądów powszechnych na kadencję 2024- 2027
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments