Wysoki mandat dla 31 letniego Ukraińca za prędkość w recydywie

0
623

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Mojsławice. 31-letni kierowca BMW przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 83 kilometry na godzinę. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Jak się okazało to nie pierwszy przypadek kiedy mężczyzna jechał za szybko. Za powtórnie popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych. Łącznie nazbierał już także 30 punktów karnych.

Wczoraj w miejscowości Mojsławice policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali 31-letniego obywatela Ukrainy kierującego BMW. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 83 km/h. Kiedy policjanci go zatrzymali okazało się, że mężczyzna w styczniu bieżącego roku w miejscowości Kosmów również przekroczył dozwoloną prędkość i jechał za szybko. W tamtym przypadku 31-latek przekroczył prędkość o 70 kilometrów na godzinę.

Z uwagi na fakt, że kierowca popełnił to wykroczenie po raz drugi został ukarany mandatem karnym w wysokości 5 tysięcy złotych. Łącznie nazbierał także 30 punktów karnych.

Po raz kolejny apelujemy o bezpieczną i rozsądną jazdę oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Źródło: KMP Hrubieszów, asp. sztab. Edyta Krystkowiak

346 220506 Wysoki mandat dla 31 letniego Ukraińca za prędkość w recydywie

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments