Jaśki dla strażaków

0
232

 

Z okazji Dnia Strażaka wszyscy funkcjonariusze i pracownicy zamojskiej komendy otrzymali niecodzienne prezenty – kolorowe poduszki „jaśki”, których było ponad 140. 

Oficer Prasowy KM PSP mł. bryg. Marcin Żulewski przypomina, że wcześniej takie poduszki trafiły na wyposażenie pojazdów pożarniczych, po to by je przekazać małym dzieciom podczas traumatycznych zdarzeń. Poduszki własnoręcznie uszyła i nieodpłatnie przekazała mieszkanka miejscowości Stabrów w gminie Sitno Katarzyna Blaszka. 

Pomysłodawczyni „poduszkowej akcji” powiedziała, że jest to forma podziękowania strażakom za ciężką służbę. Należy też wspomnieć, że nie jest to pierwsza taka inicjatywa pani Katarzyny – wcześniej „jaśki” trafiły do dzieci oddziałów onkologicznych oraz pracowników Pogotowia Ratunkowego. 

„W imieniu wszystkich strażaków i pracowników zamojskiej komendy serdecznie dziękujemy za taką formę wyróżnienia i jednocześnie gratulujemy tak niezwykłej inicjatywy, szczególnie w dzisiejszych czasach” – podkreśla mł. bryg. Marcin Żulewski

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments