Zamość: Poszukujemy osoby, która przywłaszczyła procesor mowy. UDOSTĘPNIJ

0
979

Zamojscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia osoby, która przywłaszczyła należący do mieszkańca naszego miasta procesor mowy. Do zagubienia aparatu doszło 25 kwietnia bieżącego roku prawdopodobnie na terenie osiedla Heweliusza. Zwracamy się z prośbą o pomoc w ustaleniu osoby, która przywłaszczyła procesor mowy.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zamojskiej komendy prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia procesora mowy. O zgubieniu urządzenia właściciel powiadomił policjantów w minioną niedzielę. Wyjaśnił, że procesor mowy nosił na głowie, dzięki temu aparatowi słyszał i uczył się mowy. Opowiedział również, że procesor zgubił w dniu 25 kwietnia bieżącego roku prawdopodobnie na terenie osiedla Heweliusza. Tego dnia szedł ulicą Millera, następnie ulicą Dzieci Zamojszczyzny, a później skręcił na teren osiedla Heweliusza.

Kiedy zorientował się, że nie ma procesora natychmiast sam postanowił poszukać zguby. Kilkukrotnie przeszedł trasę, którą wcześniej pokonywał, jednak nie znalazł aparatu. O zagubieniu procesora napisał również na swoim koncie społecznościowym. Podejmowane przez 43-latka działania nie przyniosły efektu, dlatego też postanowił sprawę zgłosić policjantom.

Zwracamy się z prośbą do osób, które mają wiedzę w tej sprawy, aby skontaktowały się z Wydziałem Kryminalnym zamojskiej komendy Policji. Pomocne będą informacje na temat danych personalnych lub miejsca zamieszkania osoby, która przywłaszczyła procesor mowy.

Informacje, dzięki którym 43-latek odzyska tak ważne urządzenie, można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu dzwoniąc pod numer telefonu 47 81 514 22 (od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30) lub całodobowo 47 81 514 17. W tej sprawie można zgłosić się również osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ulicy Wyszyńskiego 2 lub napisać maila na adres: [email protected].

Źródło: KMP Zamość, aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

361 220175 Zamość: Poszukujemy osoby, która przywłaszczyła procesor mowy. UDOSTĘPNIJ

Poprzedni artykułZadzwonił, że przejechał go własny traktor. Miał 3 promile
Następny artykułJeden nie opanował mocy swojej Laguny. Inni z promilami podróżowali po Zamościu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments