8. Festiwal Żywności wolnej od GMO, prosto od rolnika, już w maju

0
770

W dniach 6 i 7 maja 2023 roku na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się 8. FESTIWAL ŻYWNOŚCI WOLNEJ OD GMO PROSTO OD ROLNIKA organizowany przez Stowarzyszenie Rolników i Konsumentów na który serdecznie zaprasza Poseł Jarosław Sachajko, przewodniczący Stowarzyszenia.

Wydarzenie odbędzie się już po raz ósmy pod honorowym patronatem Prezydenta miasta Zamość i ma na celu promocję naszych lokalnych produktów, które możemy kupić od lokalnego rolnika czy producenta. Podstawowym założeniem przedsięwzięcia jest promocja zdrowego stylu życia oraz krzewienie właściwych postaw oraz nawyków żywieniowych wśród lokalnej społeczności.

Niewątpliwe wyrobienie nawyku nabywania dobrych produktów z pierwszej ręki, od lokalnego rolnika czy sprzedawcy, a nie z sieciowego zagranicznego supermarketu, będzie sprzyjać kształtowaniu postawy odpowiedzialności za zdrowie własne i swojej rodziny, a w konsekwencji ułatwi nawiązywanie wzajemnych kontaktów na linii konsument – rolnik – sprzedawca i skutkować będzie budowaniem owocnych relacji biznesowych.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania stoisk z dobrą żywnością, skorzystania z możliwości degustacji wspaniałych, lokalnych potraw, które przygotują Panie z okolicznych KGW. W programie Festiwalu na szczególną uwagę zasługują liczne atrakcje dla dzieci i występy Koł Gospodyń Wiejskich, dodatkowo rozgrzewkę aerobową dla publiczności poprowadzą Panie z lokalnego Klubu Fitness. Podczas Festiwalu jako gwóźdź programu wystąpi zespół BAYER FULL.

8 festwial biuroposelskie 8. Festiwal Żywności wolnej od GMO, prosto od rolnika, już w maju

Poprzedni artykułPrzypomnienie informacji na temat Karty Zamościanina. Publikujemy system zniżek
Następny artykułZapraszamy na długi weekend majowy do Zamościa! Publikujemy program imprez
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments