Łabunie: 33-latek bił rekord prędkości

0
3482

Policjanci ruchu drogowego w Łabuniach zatrzymali do kontroli kierowcę Audi, który w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 122 km/h. 33-latek na trzy miesiące stracił prawo jazdy.

W sobotę kilka minut po godzinie 19:00 w Łabuniach na ulicy Zamojskiej policjanci z zamojskiego ruchu drogowego mierząc prędkość jazdy poruszających się tamtędy kierowców zarejestrowali samochód marki Audi jadący w obszarze zabudowanym z prędkością 122 km/h. Siedzący za kierownicą pojazdu 33-latek został zatrzymany do kontroli drogowej. Funkcjonariusze poinformowali kierującego o wyniku pomiaru prędkości i na najbliższe 3 miesiące zatrzymali należące do kierującego prawo jazdy. Przeciwko 33-latkowi do sądu zostanie skierowany wniosek o ukaranie.

Zbyt szybka jazda niedostosowana do panujących na drodze warunków oraz obowiązujących przepisów to potencjalne zagrożenie dla samych kierowców, przewożonych pasażerów oraz innych uczestników ruchu. Kiedy nagle na drodze pojawi się przeszkoda, pędzący z nadmierną prędkością kierujący może nie mieć czasu na bezpieczną reakcję.

Źródło: KMP Zamość: aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

361 219286 Łabunie: 33-latek bił rekord prędkości

Poprzedni artykuł19-letni motocyklista zderzył się z Nissanem
Następny artykułMajówka z Zamojskim Domem Kultury
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments