19-letni motocyklista zderzył się z Nissanem

0
826

19-letni motocyklista w Zarudziu zderzył się z Nissanem. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Motocyklista prawdopodobnie jechał zbyt szybko i nie zdążył zahamować przed poprzedzającym go pojazdem. Do miłośników „dwóch kółek” apelujemy o rozwagę i bezpieczną jazdę.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 14:30 na drodze wojewódzkiej w miejscowości Zarudzie w gminie Nielisz. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępie ustalili, że obaj kierujący poruszali się w kierunku Nielisza. Kierujący motocyklem prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków ruchu, nie zdążył zahamować przed jadącym przed nim Nissanem i najechał na tył samochodu.

Motocyklista po zderzeniu przewrócił się doznając obrażeń. Załoga karetki pogotowia przewiozła go do szpitala.

Motocyklem marki KTM kierował 19-letni mieszkaniec Opola Lubelskiego. Za kierownicą Nissana siedział 58-latek z gminy Nielisz. Kierowca samochodu również trafił do szpitala, jednak na szczęście po badaniach okazało się, że nie odniósł poważniejszych obrażeń i mógł wrócić do domu. Kierujący biorący udział w wypadku byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, wykonując czynności procesowe rozpytali uczestników, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny. Ustalamy dokładny przebieg i okoliczności wypadku.

Sezon motocyklowy już się rozpoczął. Na drogi wyjechali miłośnicy „dwóch kółek”. Apelujemy o rozwagę i bezpieczną jazdę, jak również przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa i dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drodze. Motocyklisto nie przeceniaj swoich możliwości, nie ryzykuj na drodze, nawet pozornie niegroźna wywrotka może skończyć się utratą zdrowia, a nawet życia.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

 

 

361 219281 19-letni motocyklista zderzył się z Nissanem 361 219279 19-letni motocyklista zderzył się z Nissanem 361 219278 19-letni motocyklista zderzył się z Nissanem

Poprzedni artykułHistoryczny sukces Akademii Zamojskiej w tenisie stołowym
Następny artykułŁabunie: 33-latek bił rekord prędkości
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments