Książnica Zamojska zaprasza na spotkanie z autorem – Magda Stachula

0
215

13 kwietnia o godzinie 17.00 w Książnicy Zamojskiej odbędzie nie spotkanie z autorem w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Będzie to spotkanie z Magda Stachulą, autorką thrillerów psychologicznych. Magda Stachula jest pionierką gatunku domestic noir w Polsce. Jej thriller “Idealna” zdobył status bestsellera i został uznany za spektakularny debiut 2016 roku. Wydano go już w Czechach i we Włoszech. W 2017 roku premiera miała jej druga książka pt. “Trzecia”, która znalazła się wśród czternastu książek nominowanych do Nagrody Wielkiego Kalibru.

Jej książki charakteryzują się intrygującymi bohaterami i misterna fabułą. Do tej pory napisała kilka thrillerów psychologicznych: “W pułapce”, “Strach, który powraca”, “Oszukana”, “Odnaleziona”, “Oskarżona”, “Nieobliczalna”. W 2022 roku ukazała się jej pierwsza seria kryminalna inspirowana prawdziwymi wydarzeniami: “Gdzie jest Emma?”, “Stalker”, “Rozgrywka”.

Autorka prowadzi profil na FB i konto na Instagramie (@magdastachula). Wraz z mężem i dwoma synami mieszka w Krakowie i pełnoetatowo pracuje nad kolejnymi książkami.

plakat dkk 04 03 Książnica Zamojska zaprasza na spotkanie z autorem - Magda Stachula

Poprzedni artykułKolejny raz wojowniczki zamojskich klubów nie zawiodły (zdjęcia)
Następny artykuł“Bezsenność” – wieczorek poetycko-muzyczny w Książnicy Zamojskiej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments