Pan Piotr w pożarze domu stracił wszystko, co miał-prosimy wspomóż zbiórkę lub udostępnij

0
1111

Wieczorem 28 marca 2023 roku żywioł odebrał panu Piotrowi wszystko co miał.

Wyszedłem z domu tylko do sklepu, a kiedy do niego wróciłem okazało się, że właściwie nie mam do czego wracać”mówi pan Piotr.

Straż wyceniła straty na 80 tys. złotych. Znajomi i przyjaciele Pogorzelca uruchomili zbiórkę na szczytny-cel.pl. Chcą zebrać środki finansowe aby wspomóc mężczyznę, który w pożarze domu stracił wszystko co miał.

Żywioł trawił budynek w bardzo szybkim tempie, mimo ogromnych starań zastępów straży pożarnej, po domu zostały tylko zgliszcza. Pan Piotr został właściwie w tym co miał na sobie, wszystko inne uległo spaleniu. Znajomi zorganizowali pomoc i dach nad głową, ale to tylko tymczasowe rozwiązanie.

Sam zrobię wszystko, by jak najszybciej stanąć na nogi, ale za każde wsparcie, które mi to ułatwi będę ogromnie wdzięczny” mówi pan Piotr.

Trwa sprzątanie zgliszczy spalonego domu. Na jego miejscu wylane zostaną fundamenty i powstanie nowy budynek mieszkalny, w którym zamieszka pan Piotr. Znajomi poszukują sponsora, który mógłby ufundować blachę, potrzebną do nakrycia dachu oraz okna, które trzeba będzie wstawić w nowym budynku.

Link do zbiórki:

https://szczytny-cel.pl/z/majdan-sitaniecki

Jesteśmy przekonani, że nasi Czytelnicy maja wielkie serca i wspomogą zbiórkę.

Jeśli nie możesz wspomóc zbiórki, prosimy udostępnij.

 

 

Poprzedni artykułNadleśnictwo Strzelce będzie rozdawać sadzonki drzew leśnych na Zamojskim Rynku
Następny artykułPowstanie uzdrowiskowa perełka
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments