Śmiertelne potrącenie w Horyszowie. Podajemy więcej szczegółów

0
3083

Na drodze krajowej nr. 74 w Horyszowie, kierująca Audi potrąciła pieszego, który szedł drogą w sposób niezgodny z przepisami, prawdopodobnie był nietrzeźwy i nie miał na sobie odblasku. Pomimo przeprowadzonej reanimacji 66 latek zginął na miejscu. Kierująca 47-latka była trzeźwa. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy szedł środkiem jezdni od strony Zamościa w kierunku Miączyna. Chwilę przed tragedią, zauważyła go kierująca pojazdem marki Renault, która zatrzymała się i poprosiła idącego jezdnią bez odblasków mężczyznę aby ten zszedł na poboczę. Pieszy zastosował się do prośby i zszedł na lewą stronę jezdni. Kiedy był już w okolicach pobocza z naprzeciwka nadjechała kierująca Audi, która go potrąciła. Niestety pomimo udzielonej reanimacji 66-letni mieszkaniec gminy Miączyn poniósł śmierć na miejscu.

Kierująca Audi 47-latka z Zamościa była trzeźwa. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z Zamościa oraz Miączyna. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna mógł być nietrzeźwy, jednak potwierdzą to badania jego krwi.

Podczas czynności procesowych droga krajowa była zablokowana. Ruch odbywał się techniczną drogą serwisową biegnącą wzdłuż „krajówki”. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni dokładny przebieg wypadku i jego okoliczności.

źródło: KMP Zamość, aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

338018672 735774007927200 2015032899515907716 n Śmiertelne potrącenie w Horyszowie. Podajemy więcej szczegółów

68 218346 Śmiertelne potrącenie w Horyszowie. Podajemy więcej szczegółów

 

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili: Ponownie śmierć na drodze. Droga zablokowana.
Następny artykułZamość: Mocne uderzenie w lokalny narkobiznes (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments