Podpalili kilkumetrowy świerk na terenie stadionu. Tak świętowali pierwszy dzień wiosny

0
1076

Na nietypowy sposób świętowania pierwszego dnia wiosny wpadł 10-latek i jego 11-letni kolega. Młodzi chłopcy podpalili kilkumetrowy świerk rosnący na terenie stadionu miejskiego w Tomaszowie Lubelskim, po czym uciekli. Dzielnicowy jeszcze tego samego dnia ustalił sprawców podpalenia. Ich zachowanie znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym.

W miniony wtorek przed godziną 14 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na stadionie miejskim w Tomaszowie Lubelskim został podpalony kilkumetrowy świerk. Policjanci na miejscu zastali pracowników obiektu, którzy gasili palące się drzewo gaśnicami. Po chwili dojechała na miejsce straż pożarna, która dogasiła palącego się świerka.

Policjanci przyjęli zawiadomienie i zajęli się szukaniem sprawcy podpalenia. Powstałe straty, dyrektor stadionu określił na ponad tysiąc złotych.

Jeszcze tego samego dnia dzielnicowy z tomaszowskiej komendy ustalił, że sprawcami podpalenia są dwa chłopcy w wieku 10 i 11 lat –  mieszkańcy powiatu tomaszowskiego. O ich nieodpowiedzialnym zachowaniu, zostanie poinformowany sąd rodzinny.
Źródło: KMP Tomaszów Lubelski, młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

68 218226 Podpalili kilkumetrowy świerk na terenie stadionu. Tak świętowali pierwszy dzień wiosny

Poprzedni artykułUczniowie II LO w Zamościu najlepsi w Konkursie Języka Angielskiego na UMCS w Lublinie (zdjęcia)
Następny artykułWażne! Pierwsze “trzynastki” trafią do emerytów i rencistów przed Wielkanocą
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments