Spotkaj Wrzoska na dzisiejszych EduTargach!

0
179

Już dzisiaj od godziny 9.00 na NOWEJ hali sportowej zamojskiego OSIRU przy ul. Królowej Jadwigi 8, odbędą się Zamojskie EduTargi. Organizowane one są z myślą o młodych osobach, które stają przed wyborem najlepszej drogi kształcenia.

Podczas tegorocznej edycji, młodzież będzie miała okazję spotkać się z Arkiem Wrzoskiem, zawodnikiem KSW i MMA. Nie będzie to tylko okazja do fotki ze sportowcem. Wrzosek pokaże jak wygląda jego trening, opowie o sportach walki oraz o samoobronie.

 

Zamojskie EduTargi to wydarzenie mające na celu prezentację szerokiej oferty szkół publicznych i niepublicznych, zawodowych i ogólnokształcących oraz placówek zajęć pozaszkolnych.

Miejski Zakład Komunikacji (MZK) oferuje zorganizowanym grupom młodzieży ze szkół  podstawowych, pod opieką nauczyciela bezpłatny przejazd komunikacją miejską, na trasie szkoła – OSiR – szkoła w godzinach od 9.00 do 13.00.

Zamojskie EduTargi to już tradycyjne wydarzenie, w którym chętnie uczestniczy młodzież, która może zapoznać się z tegoroczną ofertą szkół publicznych i niepublicznych, zawodowych i ogólnokształcących oraz placówek zajęć pozaszkolnych.

Poprzedni artykułWeekendowa zbiórka odzieży „Nie nosisz, do Twierdzy przynosisz”
Następny artykułNad zalewem zamojskim powstanie strefa sportu i relaksu za 948 tys. złotych
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments