Bez uprawnień jazdę zakończył w rowie

0
1173

Przed sądem będzie tłumaczył się 45 – letni kierowca osobowego Audi, który dzisiaj na krajowej siedemnastce jazdę zakończył w rowie. Mundurowi ustalili, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna nie niższa niż 1500 złotych. Musi się liczyć także z zakazem prowadzenia pojazdów.

Policjanci z krasnostawskiej drogówki interweniowali dzisiaj przed południem w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej numer siedemnaście, gdzie samochód osobowy wpadł do rowu.

Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, 45 – letni mieszkaniec gminy Łopiennik Górny kierując samochodem osobowym marki Audi nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, wskutek czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Na szczęście kierowca nie doznał żadnych obrażeń jak i nie spowodował zagrożenia bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 45 – latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi w zakresie prawa jazdy kategorii B.

Nieodpowiedzialny kierowca za swoje zachowanie będzie tłumaczył się teraz przed sądem. Zgodnie z prawem grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna nie niższa niż 1500 złotych, a także zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze i o stosowanie się do przepisów ruchu drogo

ŹRODŁO; KMP Krasnystaw, podkomisarz Jolanta Babicz

348 217327 Bez uprawnień jazdę zakończył w rowie

Poprzedni artykułPolicjanci z Zamościa zatrzymali pijanego rowerzystę
Następny artykułWidowisko pełne zwrotów akcji stworzyli zawodnicy Padwy Zamość i KPR Legionowo (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments