Mecz LOTTO Superligi tenisa stołowego-komplet punktów zostaje w Zamościu

0
147

MEGA widowisko – komplet punktów zostaje w Zamościu 26 lutego br.

To był mecz z „gatunku” za sześć punktów. Zamościanie nie byli faworytami tego starcia ale wewnętrzna wiara w możliwość zwycięstwa – nakręcała naszych akademików do walki o każdy punkt. Super liga Lotto zamojskiego tenisa stołowego dziękują bardzo licznie przybyłym kibicom, którzy przyjechali na halę „Elektryka” z całego województwa i niesamowicie swoim dopingiem dodawali „mocy” zawodnikom – to było naprawdę ważne i mobilizujące dla zespołu. Drużyna odwdzięczyła się bardzo emocjonującym meczem i wieloma pięknymi zagraniami a co najważniejsze – kolejnym zwycięstwem !!! Podopieczni Piotra Kostrubca pokonali ENERGĘ MANEKIN Toruń 3:1. Kto nie był – niech żałuje.

W pierwszym starciu Gyeongtae Park po zaciętej walce wygrał z Konradem Kulpą 3:2. Drugi pojedynek to starcie Przemka Walaszka z Damianem Węderlichem, który zakończył się wygraną torunianina 1:3. Trzecie starcie to kolejny miło zakończony dla nas thriller Piotr Chodorski pokonał Tomasza Kotowskiego 3:2 – kibice na przemian: raz wpadali w euforię a za chwilę byli bliscy „zawału serca”. Czwarte starcie, liderów zaskakująco szybko skończyło się dla nas pomyślnie, chodź pięknych i błyskawicznych zagrań również w nim nie brakowało Gyeongtae Park pokonał lidera z Torunia Damiana Węderlicha 2:0.

 

BRAWA dla naszych akademików i wspaniałej publiczności – za wspólnie stworzone widowisko.

Poprzedni artykułZamość: Policjanci zatrzymali 3 osoby podejrzane o popełnienie przestępstwa tzw. “zbrodni vatowskiej” (Zdjęcia)
Następny artykułKolejny nabór ochotników do 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments