Zamość: zaatakował kobietę, przysłonił usta, szarpał i okradł

0
787

Za rozbój na byłej partnerce odpowie 39-letni mieszkaniec Zamościa. Zaatakował ją podczas przypadkowego spotkania na jednej z zamojskich ulic. Ręką zasłonił jej usta, szarpał za ubranie i okradł, zabierając rzeczy, które miała w torebce. Podejrzany usłyszał zarzut i został objęty policyjnym dozorem, ma również zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną.

Policjanci z zamojskiej komendy w poniedziałek zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój.
Śledczy ustalili, że mężczyzna pod koniec minionego tygodnia na jednej z zamojskich ulic przypadkowo spotkał swoją byłą partnerkę i ją zaatakował. Ręką przysłonił jej usta, szarpał za ubranie a następnie okradł. Jego łupem padły rzeczy znajdujące się w torebce pokrzywdzonej – telefon, dowód osobisty, bilet miesięczny na przejazdy komunikacją miejską oraz 300 złotych.

Pokrzywdzona mieszkanka naszego miasta o zdarzeniu powiadomiła policję w poniedziałek. Funkcjonariusze natychmiast zajęli się sprawą. W wyniku podjętych działań jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa 39-latka. Odzyskali również skradzione rzeczy.

39-latek z Zamościa trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut rozboju, prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej na odległość mniejszą niż 100 metrów i zakaz kontaktowania się z nią. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Zamość, aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Poprzedni artykułPrzebudowa drogi DK74 za 96 mln zł na ukończeniu. Znamy termin zakończenia inwestycji.
Następny artykułSpotkanie Prezydenta Zamościa z zarządem PFR Nieruchomości S.A.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments