Srebrny Certyfikat Lidera Aktywności Gospodarczej dla TBS w Zamościu

0
280

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. W Zamościu zostało wyróżnione srebrnym Certyfikatem Lidera Aktywności Gospodarczej w ogólnopolskim rankingu firm, których działalność ma największy wpływ finansowy i inwestycyjny na polski rynek gospodarczy.

Srebrny Certyfikat Lidera Aktywności Gospodarczej otrzymaliśmy niezależnie, firma TBS Sp. z o.o. została poddana ocenie według kryteriów konkursowych. Certyfikat ma dla nas znaczenie marketingowe, prestiżowe, jesteśmy liderem w ogólnopolskim rankingu to pokazuje, że jesteśmy firmą wiarygodną, unikalną-certyfikat jest unikalny a więc i osiągnięcia firmy są unikalne w kraju, stajemy się firmą rozpoznawalną o ugruntowanej marce jak również jesteśmy Mocną Firmą prorozwojową. Lider Aktywności Gospodarczej wyróżnia się w ilości zamówień lub wartości środków finansowych wprowadzanych na rynek i wpływa na rozwój gospodarczy całego kraju” mówi Magdalena Godek, prezes zarządu TBS Sp. z o.o. w Zamościu.

Lider Aktywności Gospodarczej, to ogólnopolski ranking, którego zadaniem jest niezależna, obiektywna i wiarygodna ocena poziomu oddziaływania firm na rozwój gospodarczy całego kraju. Ranking firm tworzony jest dwuetapowo. W etapie pierwszym – regionalnym w obrębie każdego z kilkudziesięciu tysięcy mniejszych rankingów, wyłanianych jest dziesięć firm o największej aktywności i wpływie na rynek gospodarczy danego regionu. Firmy z TOP 10 etapu regionalnego, przechodzą do etapu drugiego – ogólnopolskiego, w którym oceniany jest ich wpływ na rynek gospodarczy całego kraju. Ocena firm oparta jest o kryteria wskazane w Regulaminie.

Celem powołania ogólnopolskiego rankingu Lider Aktywności Gospodarczej jest uzupełnienie luki na rynku w zakresie analiz i wyróżnienia firm, które mają największy wpływ kapitałowy i inwestycyjny na rozwój oraz aktywność gospodarczą kraju.

Liderem Aktywności Gospodarczej może zostać każda firma, która na podstawie ogólnie dostępnych danych o jej działalności inwestycyjnej i obiektywnej ocenie, zdobędzie odpowiednią ilość punktów.

zrzut ekranu 2023 02 22 o 121443 Srebrny Certyfikat Lidera Aktywności Gospodarczej dla TBS w Zamościu

Poprzedni artykułMałpka Kiki ambasadorem zamojskiego zoo- obchody Tygodnia Misji Ogrodów Zoologicznych w Zamościu
Następny artykułWażne! Czasowa organizacja ruchu na czas robót na ulicy Szczebrzeskiej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments