Potrącenie 73-latka i zaparkowanie na elewacji. To manewr cofania 89-latka

1
1665

Do nietypowego wypadku doszło w Sławatyczach. 89-letni kierowca Opla cofając na parkingu, najechał na mężczyznę wysiadającego z drugiego auta. Następnie Opel uderzył w znajdujący się nieopodal budynek uszkadzając elewację. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił potrącony przez auto 73-latek.

Do wypadku doszło w miniony wtorek na ulicy Rynek w Sławatyczach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 89-latek kierujący Oplem, cofając na parkingu najechał na wysiadającego z osobowego Fiata 73-latka. Po tym Opel uderzył w znajdujący się nieopodal budynek uszkadzając jego elewacje. Kierujący Oplem mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił 73-latek. Ustalamy wszystkie okoliczności tego wypadku oraz apelujemy o rozwagę podczas wykonywania manewrów na drodze.

Źródło: KMP Biała Podlaska, komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

343 216662 Potrącenie 73-latka i zaparkowanie na elewacji. To manewr cofania 89-latka 343 216661 Potrącenie 73-latka i zaparkowanie na elewacji. To manewr cofania 89-latka

Poprzedni artykuł„Kobiety – Kobietom” w Zamojskim Domu Kultury na rzecz walczącej Ukrainy
Następny artykuł17-latek uderzył swojego rówieśnika i z kieszeni jego kurtki zabrał paczkę papierosów.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dominikkedz

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419