Ratusz poszukuje do pracy stażystów

0
362
ratusz fot. K. Chmiel

PŁATNY STAŻ W URZĘDZIE MIASTA

UM Zamość wydało komunikat informując o tym, że  poszukuje stażystów. Oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą zdobyć doświadczenie w pracy biurowej oraz jak informuje urząd dają możliwość poznania działania samorządu „od kuchni”. Staż refundowany jest przez Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu, więc trzeba być zarejestrowanym w PUP aby móc zgłosić się na staż.

Początkowo wnioskowaliśmy  do urzędu o osoby z wykształceniem wyższym, ale było małe zainteresowanie więc zmieniliśmy wymagania na wykształcenie średnie aby móc się na staż zakwalifikować-mówi Dominika Hałasa, reprezentująca kadry w UM Zamość.

Urząd Miasta wnioskował o grupę 20 osób i pierwsi zakwalifikowani zaczynaja pracę w urzędzie już jutro. Nie ma żadnego kryterium wiekowego, pomimo to zainteresowanie nie jest zbyt wielkie i są jeszcze wolne miejsca. Stypendium stażowe wynosi niespełna 1600 zł plus koszty dojazdu– mówi Marian Hawryluk, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu.

Odbycie stażu w Urzędzie Miasta w Zamościu daje możliwość wpisania do cv prestiżowego miejsca pracy, a może nawet pozostania na etacie w urzędzie w przyszłości.

Wystarczy złożyć podanie w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu : Rynek Wielki 13, 22-400 Zamość ( pocztą lub osobiście ) i czekać na kontakt ze strony urzędu.

Powodzenia !

Anna Smoląg

Poprzedni artykułNie tylko seniorzy oszukiwani są w internecie
Następny artykułZamojska Karta Seniora
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments