Dachowanie 18-latka

1
2396

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło wczoraj w miejscowości Ulów w gminie Susiec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał na pobocze i dachował. Na szczęście 18-letni kierowca nie odniósł poważnych obrażeń.

Wczoraj dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Ulów w gminie Susiec doszło do zdarzenia drogowego. Mundurowi ustalili, że kierujący Volkswagenem, 18-letni mieszkaniec gminy Susiec stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na pobocze drogi, a następnie dachował. Kierowca prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

18-latek może mówić o dużym szczęściu. Został przewieziony do tomaszowskiego szpitala, a po przebadaniu zwolniony. Nie odniósł poważnych obrażeń, a za brawurową jazdę otrzymał mandat karny.

Apelujemy do kierowców o zachowanie rozwagi. Okres zimowy, to czas szczególnie trudny dla uczestników ruchu drogowego. Opady śniegu czy marznącego deszczu powodują, że drogi mogą być śliskie, dlatego musimy zachować szczególną ostrożność i dostosować prędkość jazdy do warunków panujących na drodze.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski,  młodszy aspirant Monika Ryczek

68 215407 Dachowanie 18-latka 68 215406 Dachowanie 18-latka

Poprzedni artykułOplem potrącił 15-latka
Następny artykułKosztowny rajd nietrzeźwego 26-latka.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Emil

Ulów nie jest w gminie susiec…