Dzisiejszej nocy po ulicach miasta błąkała się w samym szlafroku i kapciach

0
6409

Policjanci z Zamościa pomogli 89-latka bezpiecznie wrócić do domu. Kobieta w środku nocy błąkała się po jednej z ulic na terenie miasta. Ubrana była jedynie w szlafrok. Była zdezorientowana nie wiedziała gdzie mieszka i jak się nazywa. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy kobieta cała i zdrowa została przekazana pod opiekę męża.

Policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego zamojskiej komendy w nocy z poniedziałku na wtorek tuż przed godziną 3:00 patrolując jedną z ulic miasta na środku ronda zauważyli starszą kobietę ubraną jedynie w szlafrok i kapcie. Kobieta była zdezorientowana i zmarznięta. Podczas rozmowy z policjantami wskazywała jedynie swoje imię oraz powiedziała, że mieszka w jednym z bloków przy tej ulicy. Policjanci zabrali ją do radiowozu i wspólnie poszukali dokładnego adresu jej zamieszkania. Mundurowym pomogły w tym wydeptane na śniegu ślady prowadzące do klatki  schodowej jednego z bloków.

W mieszkaniu zastali starszego mężczyznę, który oświadczył policjantom, że odnaleziona kobieta to jego małżonka. Powiedział, że żona jest schorowana i cierpi na zaniki pamięci, a tej nocy wyszła z domu niezauważona przez domowników.

Na szczęście pomoc przyszła w porę i kobiecie nic się nie stało, nie potrzebowała pomocy medycznej. Cała i zdrowa 89-latka została w ciepłym mieszkaniu pod opieką męża.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

361 213186 Dzisiejszej nocy po ulicach miasta błąkała się w samym szlafroku i kapciach

Poprzedni artykułChcesz mieć oryginalny taras? Na pewno mamy coś specjalnego dla Ciebie.
Następny artykuł11 nowoczesnych radiowozów w tym 3 elektryki dla policji. Dużo zdjęć
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments