Pożar ciężarówki z drewnem na trasie do Krasnegostawu (zdjęcia)

0
5066

Na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Podkrasne doszło do pożaru pojazdu ciężarowego, którym przewożone były drewniane bele. Na szczęście kierujący ciężarówką nie odniósł obrażeń. Przyczyną pożaru była usterka techniczna silnika.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach rannych na drodze krajowej numer 17 w miejscowości Podkrasne. Dyżurny zamojskiej komendy z centrum powiadamiania ratunkowego otrzymał informację, że pali się tam kabina ciężarówki z naczepą załadowaną drewnem. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe.

Załogi straży pożarnej ugasiły paląca się kabinę pojazdu, a policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz ustalili jego przebieg. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym marki Man z naczepą poruszał się od Krasnegostawu w kierunku Zamościa. W pewnej chwili jadący za nim kierujący inną ciężarówką zaalarmował go o wydobywającym się z silnika dymie. Kierujący zatrzymał się na poboczu drogi i zadzwonił na numer alarmowy 112.

Ciężarówką kierował 54-letni mieszkaniec powiatu włodawskiego, w wyniku zdarzenia nie odniósł obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

Prawdopodobnie przyczyną pożaru była awaria techniczna silnika. W wyniku zdarzenia spłonęła kabina pojazdu.

W czasie, gdy na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe ruch na „siedemnastce” był utrudniony i odbywał się wahadłowo, a w czasie przeładunku drewna droga była całkowicie zablokowana. Szczegóły zdarzenia ustalają policjanci.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

361 213130 Pożar ciężarówki z drewnem na trasie do Krasnegostawu (zdjęcia) 361 213131 Pożar ciężarówki z drewnem na trasie do Krasnegostawu (zdjęcia)361 213133 Pożar ciężarówki z drewnem na trasie do Krasnegostawu (zdjęcia)

 

Poprzedni artykułPolski producent cobotów przemysłowych – Corobotics
Następny artykułNarty zjazdowe – jak dobrać odpowiednie?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments