Pijany 64 latek doprowadził do przewrócenia cysterny

0
5738

Służby nadal pracują na miejscu wywrócenia się cysterny z paliwem, do którego doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Krupe na drodze wojewódzkiej numer 812 na trasie Chełm – Krasnystaw. Do wywrócenia się pojazdu doprowadził 64 – letni obywatel Litwy, który był nietrzeźwy ( 2 promile). Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Dzisiaj zostanie podjęta próba postawienia cysterny na koła. Policjanci i strażacy wyznaczyli objazdy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, samochodem ciężarowym marki Scania z cysterną przewożącą paliwo jechał 64 – letni obywatel Litwy, który nie dostosował prędkości jazy do warunków pogodowych, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, doprowadzając do przewrócenia się pojazdu. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Droga wojewódzka w miejscowości Krupe jest całkowicie zablokowana. Objazd dla pojazdów osobowych zorganizowano przez drogę biegnącą za ruinami Zamku w Krupem oraz przy miejscowej szkole podstawowej.

Dzisiaj zostanie podjęta próba postawienia cysterny na koła, co ze względu na warunki pogodowe jest bardzo utrudnione.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze i o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. Warunki na drodze są bardzo trudne.

 

Źródło: KMP Krasnystaw aspirant Jolanta Babicz

68 213043 Pijany 64 latek doprowadził do przewrócenia cysterny 68 213045 Pijany 64 latek doprowadził do przewrócenia cysterny 68 213044 Pijany 64 latek doprowadził do przewrócenia cysterny

Poprzedni artykułUdany pościg Padwy
Następny artykułTrudne warunki na drogach, zachowajmy czujność (ZDJĘCIA)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments