Z ostatniej chwili: „szklanka” na jezdni, dachowanie na prostym odcinku drogi

2
4751

Z ostatniej chwili: „szklanka” na jezdni, dachowanie na prostym odcinku

Dziś około godziny 8.00 na trasie Wólka Łabuńska –  Komarów doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem auta marki Toyoty. Na prostym odcinku drogi, kierowca stracił panowanie nad autem i dachował w pobliskim rowie. Na miejscu pracują służby: policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Ruch odbywa się wahadłowo.
Przyczyną wypadku była najprawdopodobniej  bardzo śliska nawierzchnia drogi. Jak widać na jednym ze zdjęć droga została posypana już po zdarzeniu drogowym i tylko do miejsca zdarzenia od strony Wółki Łabuńskiej.
Uważajcie, dzisiejszego poranka doszło do wielu kolizji i stłuczek na drogach naszego regionu
img 1396 Z ostatniej chwili: „szklanka” na jezdni, dachowanie na prostym odcinku drogi img 1398 Z ostatniej chwili: „szklanka” na jezdni, dachowanie na prostym odcinku drogi img 1394 Z ostatniej chwili: „szklanka” na jezdni, dachowanie na prostym odcinku drogi img 1403 Z ostatniej chwili: „szklanka” na jezdni, dachowanie na prostym odcinku drogi img 1409 Z ostatniej chwili: „szklanka” na jezdni, dachowanie na prostym odcinku drogi img 1405 Z ostatniej chwili: „szklanka” na jezdni, dachowanie na prostym odcinku drogi img 1406 Z ostatniej chwili: „szklanka” na jezdni, dachowanie na prostym odcinku drogi img 1408 Z ostatniej chwili: „szklanka” na jezdni, dachowanie na prostym odcinku drogi
Poprzedni artykuł” Święta po zamojsku” Przegląd Twórczości Jasełkowej i Kolędniczej. FOTORELACJA
Następny artykuł87-latka straciła 80 000 złotych
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina

Posypana? A co dadzą kupki pisku na środku drogi kiedy jest szklanka? Jutro będzie to samo. Zbyt mało osób tam co roku ma wypadki….

Mmmm
Reply to  Karolina

Przecież tam posypią dopiero jak się coś stanie albo TIR pod górkę nie da rady wjechać….