Zamościanka Laura Haniewska wśród laureatów w konkursie na najlepszą pracę licencjacką

0
717

W dniu 8 listopada 2022 roku W Warszawie odbyła się konferencja Kadry przyszłości – kadry dla przemysłu.  Przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz instytucji państwowych, mogli wymienić doświadczenia i dyskutowali m. in. o wyzwaniach na rynku pracy, zawodach czy pracownikach przyszłości. Zostały także wręczone nagrody laureatom IV edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa ARP S.A. Misją Konkursu jest wzmacnianie współpracy pomiędzy światem nauki i biznesu oraz zaangażowanie w rozwój gospodarki opartej na wiedzy. Konkurs skierowany był do studentów Państwowych Wyższych Uczelni i Szkół Zawodowych zrzeszonych przez Konferencję Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych.  Spośród 23 prac konkursowych zostały wyłonione najlepsze prace magisterskie, licencjackie oraz inżynierskie z zakresu:

  • zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie
  • współpraca jednostek samorządu terytorialnego z biznesem
  • zarządzanie w grupach kapitałowych
  • wodór i zielona rewolucja

Honorowy patronat nad tym prestiżowym konkursem objął Premier RP Mateusz Morawiecki, Minister Edukacji i Nauki, Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

Praca Laury Haniewskiej zajęła trzecie miejsce w kategorii zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie. Laura Haniewska jest absolwentką Akademii Zamojskiej na kierunku finanse i rachunkowość, interesuje się funkcjonowaniem przedsiębiorstw od strony ekonomicznej oraz aktywnie uczestniczyła w Studenckim Kole Naukowym Przedsiębiorczości.  Nagrodzona praca została napisana pod kierunkiem prof. dr hab. Mieczysława Kowerskiego. Laureaci oraz promotorzy otrzymali dyplomy oraz nagrody pieniężne.

To nie pierwsza taka nagroda dla studentów Akademii Zamojskiej i dla prof. dr hab. Mieczysława Kowerskiego, gdyż w poprzednich edycjach konkursu również nagradzano prace studentów Akademii Zamojskiej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

Pełna relacja z konferencji oraz Gali wręczenia nagród https://kadrydlaprzemyslu.pl/

Poprzedni artykułPrzyczyna groźnego wypadku? Wygłupiający się pasażer!
Następny artykułZadbaj o komfortowy sen z materacami Malsen
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments