Przyczyna groźnego wypadku? Wygłupiający się pasażer!

0
1090

7-latek, który wyjmował ze swojego pojazdu rzeczy trafił do szpitala po tym jak uderzył w niego kierowca Hyundaia. Mężczyzna, który go potrącił tłumaczył się nieodpowiedzialnym zachowaniem swojego pasażera, który przeszkadzał mu w kierowaniu. Niestety „głupie” żarty zakończyły się obrażeniami mieszkańca Biłgoraja i zniszczeniem dwóch samochodów.

Wczoraj około godziny 16:00 policjanci pojechali na ulicę Reja w Biłgoraju, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Wstępne ustalenia policjantów, którzy pracowali na miejscu wskazują na to, że 26-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, który kierował Hyundaiem doprowadził do zderzenia z zaparkowanym Audi i potrącił znajdującego się przy nim mężczyznę.

Kierowca tłumaczył policjantom, że jego 21-letni pasażer zaczął w trakcie jazdy się wygłupiać, przeszkadzał mu w kierowaniu i popychał go. W efekcie  26-latek stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na trawnik, uderzył stojącego przy samochodzie Audi 47-latka, uszkodził prawe przednie drzwi tego pojazdu, które były otwarte i zatrzymał się pomiędzy samochodem, a ogrodzeniem jednej z posesji. 47-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Obecnie wyjaśniamy dokładne okoliczności zdarzenia i apelujemy o rozsądek za kierownicą.

aspirant Joanna Klimek

 

Poprzedni artykułPromesy dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (dużo zdjęć)
Następny artykułZamościanka Laura Haniewska wśród laureatów w konkursie na najlepszą pracę licencjacką
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments