Biofinity – najlepsza jakość bez kompromisów

0
172

Jeśli masz wadę wzroku, zapewne marzy Ci się sytuacja, w której nie musisz nosić okularów i bez problemu doskonale widzisz wszystko wokół. Takie marzenia można zmienić w rzeczywistość nawet, gdy zaliczasz się do osób cierpiących na astygmatyzm. Firma CooperVision wprowadziła kilka lat temu na rynek markę Biofinity, która dała komfort i dobre widzenie milionom osób na całym świecie.

Soczewki Biofinity to najnowsze technologie optyczne w formie soczewki korekcyjnej. Dowiedz się, na czym polega ich działanie i w jaki sposób zapewniają komfort każdemu użytkownikowi!

Soczewki odpowiadające na Twoje potrzeby

 Co jest ważne, gdy nosi się soczewki korekcyjne? Wygoda oraz jakość widzenia. W pierwszej sytuacji musimy mieć soczewki lekkie, delikatne i elastyczne. To zapewni nam brak nieprzyjemnego uczucia ciała obcego w oku. Ponadto muszą mieć non-stop odpowiednie nawilżenie, aby nie wysychały – co nie tylko znacznie obniża komfort płynący z używania soczewek, ale również wywołuje nieprzyjemne, drażniące uczucie. Elastyczność jest z kolei niezbędna, aby soczewka perfekcyjnie przylegała do gałki oka i nie spadała nawet podczas dynamicznych aktywności.

Wszystkie te trzy warunki spełniają soczewki Biofinity. Zostały wykonane z niezwykle lekkiego materiału Comflicon A, który nie tylko w pełni zaspokaja potrzeby związane z wygodą, lekkością i elastycznością, ale jest również wysoce tlenoprzepuszczalny. Oznacza to, że pomimo założenia soczewki oko oddycha w normalny, naturalny sposób. To dodatkowo zwiększa komfort użytkowania, a nie można zapominać także o tym, ze dzięki prawidłowemu oddychaniu nie mamy zjawiska popękanych żyłek. Nie tylko wyglądają one wysoce nieestetycznie, ale także wywołują nieprzyjemne uczucie swędzenia.

Z soczewkami Biofinity takie rzeczy się nie zdarzają. Po całym dniu użytkowania zdejmujesz je do snu, nie czując zmęczenia wzroku,  a gałka oczna pozostaje idealnie biała.

Biofinity to nie tylko zwykłe soczewki

Marka Biofinity oferuje soczewki pozwalające na zniwelowanie skutków daleko- oraz krótkowzroczności. Oprócz nich są specjalne modele do usuwania efektów astygmatyzmu, soczewki progresywne dla osób cierpiących na prezbiopię oraz modele Energys. Te ostatnie wykonane zostały specjalnie z myślą o osobach, które codziennie spędzają dłuższy czas przed monitorem komputera. Skutecznie osłabiają emitowane przez elektroniczne wyświetlacze promieniowanie niebieskie oraz efekty migotania. Dzięki temu praca przy arkuszach kalkulacyjnych, tekście czy montażu materiałów wideo nie musi owocować bolącymi pod wieczór oczyma.

Dlatego każdy, kto chce mieć komfort widzenia oraz wygodę, powinien jak najszybciej zapoznać się z Biofinity. Tym bardziej, że skłaniają do tego przystępne ceny za soczewki. W najbardziej korzystnych znajdziesz je na stronie https://visionexpress.pl oraz w salonach tej sieci optycznej na terenie całego kraju. Nie musisz dużo wydawać, aby cieszyć się życiem bez obaw o uszkodzenie okularów czy bolące oczy. Zajrzyj na stronę i zamów je już dzisiaj!

Poprzedni artykułWielkie serce zamojskich offroadowców
Następny artykułZamość: Brawurowa ucieczka kierowcy Suzuki
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments